Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

Find2Us.com 1. YIL Kutlamaları Çekiliş Etkinliği! / Bir çok farklı hediye!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

L33TvL4D

Asistan
Asistan
28 Haz 2019
34
2
0
23
Russia
Merhaba arkadaşlar,ben L33TvL4D. 5 aydır Find2Us ekibinde yer almaktayım. Aslen Rus'um fakat Rusça ve Türkçe dahil 3 dil biliyorum. Bunların sadece ikisi anadil kadar konuşabiliyorum.

Ben, Vidar ve HecatoN olarak, Karanlık Dönem adını verdiğimiz ve senede en fazla 2 defa yapacak şekilde kararlaştırdığımız çekiliş etkinliğinin ilkini bu hafta gerçekleştireceğiz.

Çekilişe katılımlar 30.08.2019 (Zafer Bayramı) tarihinde açılacak ve 04.09.2019'a dek açık kalacak. Sonuçlar ise 06.09.2019'da belli olacak.

Çekilişte,

Kod:
1 Şanslı Kişiye 3 Ay Snake Membership (VIP) + 2 Steam Random Key
1 Şanslı Kişiye 1 Ay Beetle Membership (VIP) + 1 Steam Random Key
1 Şanslı Kişiye 10 TL Steam Bakiyesi
1 Şanslı Kişiye 10 Adet Yüksek Kalite Steam Random Key
2 Şanslı Kişiye 1 Aylık Netflix + Spotify Premium Account
ÇEKİLİŞ KAZANANLARI;

@AlparslanF2U - 3 Ay Snake Membership + 2 Steam Random Key kazandı! (PM kutunuzu kontrol edin.)
@TarikAkin - 1 Ay Beetle Membership + 1 Steam Random Key kazandı! (PM kutunuzu kontrol edin.)
@BundReborn - 10 TL Steam Bakiyesi kazandı! (PM kutunuzu kontrol edin.)
@SH3RIFF - 5 Adet Yüksek Kalite Steam Random Key kazandı! (PM kutunuzu kontrol edin.)
@GhostShell - 1 Aylık Netflix + Spotify Premium Account kazandı! (PM kutunuzu kontrol edin.)

Untitled design.png

Çekilişe katılmak için yorum kısımına "Çekilişe katılıyorum" yazmanız yeterlidir. Bunun haricinde bir mesaj bu konu altına atmamalısınız. Şimdiden herkese iyi şanslar!

Moderatör tarafında düzenlendi:

L33TvL4D

Asistan
Asistan
28 Haz 2019
34
2
0
23
Russia
Çekilişe katılımların kapanmasına son bir gün kaldı. Biraz daha katılım bekliyoruz. Dostlarınızı çekilişe davet etmeyi unutmayın.

Mindosh

Owner
Owner
Asistan
4 Eyl 2019
14
7
3
Çekiliş sona erdi. Kazananlar açıklandı. Katılan herkese hediyelerini iyi değerlendirmeleri dileklerimizle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...